top of page

NORINTIEMS KAŽKO KITOKIO

Ieškai įdomios idėjos vakarėliui ar renginiui? Išbandyk Silent Party belaides ausines.

Draugų vakarėliams
Verslo renginiams
Pramogų verslui

Silent Party belaidės ausinės tinka visiems, kurie nori kiek kitaip praleisti laiką su draugais arba ieško įdomios idėjos vakarėliui arba savo šventei: gimtadieniui, bernvakariui, mergvakariui, vestuvėms, išleistuvėms. Ne tik nustebinsite savo draugus nauja pramoga, bet ir galėsite pamiršti kaimynų skundus dėl per garsiai grojančios muzikos. 

Silent Party belaidės ausinės leis jums sėkmingai organizuoti konferencijas atvirose erdvėse ir užtikrinti, kad nė vienas pranešėjo žodis neliks neišgirstas, tuo pačiu išlaikant saugų socialinį atstumą tarp renginio dalyvių. Vienoje vietoje vienu metu galės kalbėti trys pranešėjai, o dalyviai galės jų klausytis skirtingais kanalais.

Kitokie potyriai, jokių ribojimų decibelams ir gražūs vaizdai renginio nuotraukoms - su Silent Party belaidėmis ausinėmis jūsų DJ vakarėlis ar gyvo garso koncertas bus visiškai kitoks. Belaidės ausinės puikiai tinka tiek uždarose patalpose, tiek atvirose erdvėse ir leidžia klausytis net trijų skirtingų atlikėjų vienu metu.

KITOKIE POTYRIAI LAUKIA TAVĘS

Silent Party  - tai puikus akcentas Jūsų nepakartojamam renginiui!

Ačiū! Netrukus susisieksime.

bottom of page